ESÕS-i suveseminar Võsul

Posted on August 8, 2012

0


 

 

 

 

ESÕS korraldab vabariikliku saksa keele õpetajate suveseminari Võsul

13.- 15.08.2012 korraldab Eesti Saksa Keele Õpetajate Selts (ESÕS) koostöös Lääne-Virumaa saksa keele õpetajate ainesektsiooniga Võsul, Männisalu puhkekeskuses suveseminari „Saksa keele õpe – traditsioonist innovatsioonini“. Seminaril osaleb 38 saksa keele õpetajat kogu vabariigist ja lektorid on nii ŠŠveitsist, Soomest kui Eestist.

Suveseminar toimub juba 21. korda ja selle raames avatakse näitus „20 aastat ESÕS suvelaagreid“ ning antakse välja osalejate kaastöödega maiskonnalooline CD „Saksa keelega Euroopas“. Seminarimaterjalid avaldatakse ESÕS blogis. Suvelaagrit rahastavad Euroopa Sotsiaalfond ja SA Innove programmi „Üldhariduse pedagoogide kvalifikatsiooni tõstmine 2008-2014“ raames ning ESÕS. Üritust toetab ka          Šveitsi saatkond Helsingis

ESÕSi juhatuse esimehe Signe Ilmjärve sõnul on traditsioonilised augustis toimuvad suveseminarid alati motiveerivaks sissejuhatuseks peagi algavale õppeaastale.

Eesti Saksa Keele Õpetajate Selts on tegutsenud aastast 1992. ESÕS eesmärgiks on heategevuslik saksa keele ja saksakeelsete riikide kultuuride propageerimine avalikes huvides, igakülgne kaasabi saksa keele õpetamisele ja saksa kultuuri tutvustamisele Eestis. Selts ühendab saksa keele õpetajaid, pakub neile koolituse,  koosolemise ja –töötamise võimalusi.

 

 

Piret Steinberg

Eesti Saksa Keele Õpetajate Seltsi juhatuse aseesimees

Lisainfo Signe Ilmjärv 5281255