Konkurss “ Grammatika enesekontrolliharjutused“ Osalema!!!

Posted on Januar 24, 2013

0


 

Vahendan siin meeleldi  Kristi sõnumit! ( Kujutan selgelt juba ette, et nii mõnelgi tublil saksa keele kolleegil on need juba ammu valmis!!! Miks mitte panna neid siis võistlema? Andke teada!)

Armsad kolleegid!
Kas olete vahel tundnud, et kasutaksite õpilaste grammatikateadmiste kinnistamiseks veebis leiduvaid enesekontrolliharjutusi, kuid raske on leida just selliseid, mis haakuksid kodumaise õppekavaga ning mis sisaldaks just teie õpilaste keeleteadmistele vastavat sõnavara?
Kui olete nõus, et sääraseid harjutusi võiks rohkem olla, kutsub Tiigrihüppe Sihtasutuse haridusportaal Koolielu teid osa võtma konkursist „Grammatika enesekontrolliharjutused“ http://koolielu.ee/info/readnews/181554/koolielu-konkurss-voorkeeleopetajatele-grammatika-enesekontrolliharjutused.

Konkursi auhindadeks on tehnikapoe kinkekaardid, auhinnafondi suurus on olenevalt tööde kvaliteedist, arvust ja osalenud õpetajate arvust kuni 1000 eurot.

Soovitame osaleda ka Koolielu veebipõhistel koolitustel, mis on õpetajatele tasuta ning mis õpetavad veebipõhiste testide ja juhendite loomist. Koolitus algab 04.veebruaril ning registreerimine kestab 21.01-04.02. Vt lähemalt siit: http://koolielu.ee/groups/profile/203102/veebipohiste-testide-ja-kusitluste-kasutamine-oppetoos  .

Lugupidamisega Kristi Vahenurm

Posted in: Wettbewerbe