8. saksakeelse e-konkursi „e-Lernspiele zu Grimms Märchen/ E-õppemängud vendade Grimmide muinasjuttude ainetel “ tulemused on selgunud!

Posted on Mai 18, 2016

0


Seekordne konkurss oli juba 8. saksakeelne e-konkurss, mis oli sel aastal pühendatud vendadele Grimmidele ja nende imelistele muinasjuttudele. E-konkurss toimus ESÕS-i juhatuse IT-grupi eestvedamisel Saksa Kevade 2016 raames ja auhindadega toetas traditsiooniliselt  HITSA.

E-konkursile laekusid võistlustööd   üheksa  kooli  44-lt õpilaselt .

Korraldajad tänavad kõiki võistlejaid ja nende juhendajaid-õpetajaid.
Konkursi teema oli muinasjutuline ja armas. Tõeline rõõm oli tõdeda, et väga head tööd laekusid just noorematelt (põhikooli) õpilastelt, aga ka Scratch-iga või Zaption-i keskkonnas loodud võistlustööd olid klass omaette.

Eriline kiitus Tartu Jaan Poska Gümnaasiumile, kust oli ka sel korral kõige enam osalejaid.
Kiidame väga ka tublisid uusi osalejaid Tallinna Saksa Gümnaasiumist ja Kohtla-Järve Tammiku Põhikoolist.
Žüriil  oli palju peamurdmist tööde hindamisel, taas anti välja mitmed eripreemiaid.
Siirad tänud siinkohal ka žüriile.

PALJU ÕNNE kõigile võitjatele ja eripreemiate saajatele!

Tulemused:
põhikooliastmes/
1. koht/ Jasper Lina/ 7.kl/ Rakvere Gümnaasium/ õp Kalle Lina
2. koht/ Kaia ja Kati Jõgiste/ 9.kl/ Vastseliina Gümnaasium/ õp Eve Gross
3. koht/ Ken Kurusk/ 7. kl/ Kauksi Põhikool/ Irina Ševtšenko
Maano Maasikmets/ 9.kl/ Kauksi Põhikool/ Irina Ševtšenko

Eripreemiad
Roma Pomortsev, Nikita Šut/ 6.kl/ Kohtla-Järve Tammiku Põhikool/ õp Nelli Kuldmaa ja Irina Gritsinenko
Jasmin Saar, Egle Oolberg/ 7.kl/ Luunja Keskkool/ õp Margit Laidvee
Jan Alar Alesmaa, Roven Ren Pajumets /5.kl/ Tallinna Saksa Gümnaasium/ õp Katre Merilaid
Silvia Seli/ 7.kl/ Toila Gümnaasium/ õp Signe Ilmjärv

gümnaasiumiastmes/
1. koht/ Gregor Eesma, Karl Kivi/ 11.kl /Tartu  Jaan Poska Gümnaasium/ õp Taimi Oidjärv
2. koht/ Kertu Armus, Annabel Uibo, Miina Prants/ 11.kl / Vastseliina Gümnaasium/ õp Eve Gross
3. koht/ Martin Lein, Henrik Lindre/ 10.kl  / Rakvere Gümnaasium/ õp Maie Põdramägi
Mathias-Henrik Paas ja Keiti Djakonova/ 10.kl/ Jõgevamaa Gümnaasium/ õp Kristiina Orm

eripreemia
Robin Kivi, Henry Lass, Marten Küngas/ 10.kl/ Tartu  Jaan Poska Gümnaasium/ õp Taimi Oidjärv

Auhinnad on teel ja jõuavad võitjateni hiljemalt õppeaasta lõpuks!
Täname  HITSAt  meeldiva koostöö  ja toredate auhindade eest!
Kõik võidutööd on suurepärased e-õppemängud, mida saab kasutada saksa keele õppimisel kas tundides või kodus.
Võistlustööde lingid leiate peagi võistlustööde blogis/ https://8esaksakonkurss.wordpress.com/

Soovime kõikidele saksa keele armastajatele kaunist kevadet ja kosutavat suvevaheaega!
ESÕS-i IT-grupp